תמונת מדפי חולצות בחנות פורור

על פורור

חולצות מכופתרות לגברים - למראה עדכני ומושלם!

פורור הוקמה בשנת 2005 עם חזון גדול ורצון להביא למהפך באופנת הגברים. חולצות גברים מכופתרות 100% כותנה, שיראו תמיד כאילו גוהצו עכשיו, ללא שימוש במגהץ!

לא היה קל להגיע לנוסחה הנכונה: מצד אחד חולצה איכותית המחזיקה מעמד לאורך זמן, ומצד שני – בד השומר על קפל הגיהוץ ומתיישר מעצמו לאחר כביסה. אך משנמצאה הנוסחה – הושגה פריצת דרך בהלבשת גברים: אפשר ללבוש חולצות 100% כותנה, עם מגע עדין ונעים לגוף, שייראו תמיד חדשות ומגוהצות!

תוך זמן קצר הפכה חולצת פורור לחולצה המועדפת בקרב לובשי החולצות המכופתרות בישראל עקב המראה המיוחד שלה, הבד הנעים העשוי מ-100% כותנה סרוקה וכמובן – העדר הצורך לגהץ! פס הגיהוץ בשרוול חזק ועמיד, החולצות אינן מתקמטות ונשארות חלקות לאורך כל היום וכך שומרות על מראה מוקפד ומטופח כל הזמן.

חולצות פורור מיוצרות באיכות גבוהה ביותר, עשויות 100% כותנה סרוקה, בעלות גימור מדהים וכפלי הגיהוץ נשמרים גם אחרי כביסות רבות ללא צורך לחזקם.

פורור מקפידה לעשות שימוש בטכנולוגיות המשלבות אופנה וחדשנות. החולצות מעוצבות היטב תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר במבחר גדול של דגמים וגזרות:

  • שרוולים באורכים שונים: שתי מידות אורך לאנשים בגובה סטנדרטי ולאנשים בגובה מעל הממוצע, חולצות עם שרוול קצר או שרוול חפתים.
  • צוארון עם כפתורים, צוארון קלאסי או צוארון מודרני פתוח
  • חולצה עם כיס קדמי בחזית, חזית חלקה ללא כיס או חזית חלקה עם לוגו פורור

בשנת 2015 נוצר שיתוף פעולה בין  פורור לבין מותג חולצות הגברים האמריקני Brooks Brothers.  ברוקס ברדרס הוא מותג החולצות הוותיק בארה”ב מאז 1818 אך מוביל קו עדכני ומושלם.

40 מתוך 45 נשיאים של ארה”ב בחרו בחולצת ברוקס ברדרס כחולצה המועדפת עליהם. הבד הנעים, הגזרות המיוחדות ומבחר הדגמים הגדול ביותר של חולצות מכופתרות מעמיד את ברוקס ברדרס בראש מותגי העל הגבריים.

כך הפכה פורור לחנות הדגל של חולצות מכופתרות לגברים בה ניתן להשיג חולצות גבריות במגוון עצום של דגמים ודוגמאות, צבעים וצורות, גזרות שונות וצוארונים מיוחדים המתאימים לכל טעם ולכל מטרה.

קטגוריית האקססוריז החדשה באתר מאפשרת להשלים את המראה עם שלל אביזרים מתאימים, כמו: חפתים, חגורות, עניבות, פפיונים ועוד.

אתם מוזמנים להתלבש במותגים הנחשבים ביותר בישראל ובעולם ולהינות ממראה מוקפד ומיוחד לאורך כל היום!